Kavárna

V budově se mimo penzionu a bistra nachází i kavárna JAMAI CAFE, pod kterou penzion spadá. Kávová zrnka, která si sami pražíme, si zde můžete vychutnat hned v několika podobách přípravy. Na kvalitní kávě si dáváme záležet, stejně jako na vybraných ingrediencích – námi připravené domácí sirupy pro ochucování nápojů si zamilujete! Jen u kávy však nezůstaneme.
Těšit se můžete jak na stálé nápoje a dobroty, tak i na sezónní speciality. V létě se osvěžíte milkshaky nebo vyhlášenou Petrovou zmrzlinou z Luhačovic na prostorné terase s kouzelným výhledem na CHKO Bílé Karpaty, na podzim si vychutnáte dýňové latte či kaštanové cappuccino, a v zimě Vás kromě rozpálených kamen zahřeje kvalitní sypaný čaj, svařák nebo punč.
Po celý rok zaženete žízeň různými domácími limonádami, točeným pivem a vybranými víny. Pokud budete mít chuť na něco ostřejšího, v nabídce najdete například kvalitní rumy, bylinnou z Lopeníku, slováckou slivovici a další. Na zahnání hladu nebo jen tak na zub v kavárně vždy najdete čerstvé zákusky a drobné pečivo ve slané i sladké variantě!
V kavárně kromě jiného najdete taky klavír, kytaru a cajon. Pokud tedy máte jakékoliv hudební nadání nebo si prostě chcete jen tak zahrát, všechno vybavení je vám k dispozici.
Jelikož si veškerou kávu pražíme sami, můžete si třeba jako suvenýr odnést domů nebo někomu darovat balíček vybrané kávy, kterou zakoupíte přímo v kavárně.
Všichni ubytovaní hosté od nás navíc dostanou kartičku na nápoj v kavárně zdarma. Posezení na terase kavárny s výhledem na okolí u dobré kávy musí zlákat každého, přesvědčte se sami ve fotogalerii.