Ubytování

Můžete se ubytovat v jednom ze sedmi pokojů. Koncept penzionu jsme se snažili propojit s naší firmou, proto každý pokoj nese název a je designován ve stylu jednotlivé země, ze které pochází zrnka kávy. Každý pobyt pro Vás může být jedinečný, jelikož se místnosti liší taky ve vybraných barvách a doplňcích. Kdo by si například nechtěl užít pobyt v Kolumbii s ochutnávkou pravé kolumbijské kávy? Čerstvě praženou zrnkovou kávu dané země si navíc odnesete domů také jako dárek. V celém penzionu je bezplatné připojení k Wi-Fi.

Jak probíhá ubytování

V našem penzionu nenajdete klasickou recepci.

Check-in je potřeba vyplnit online ještě před příjezdem.
Po vytvoření rezervace Vám přijde e-mail s potvrzením Vaší rezervace a voucherem. Několik dní před nástupem na ubytování obdržíte e-mail od aplikace Alfred s žádostí o online check-in, prosíme o jeho vyplnění. Při nástupu si tak jen vyzvednete klíč a můžete se ihned ubytovat.

Klíč od svého pokoje si vyzvednete u obsluhy v kavárně Jamai Cafe v přízemí budovy (vchod z města).

Check-in: od 14:00
Check-out: do 10:00

Otevírací doba kavárny (možný příjezd do):
Po – So: do 19:00
Ne: do 18:00

Snídaně

Na svém pokoji najdete snídaňové kartičky, kterými se budete prokazovat u snídaní jako naši hosté.

Dostanete kartičku na snídani, nápoj a kávu/čaj.

Dále to probíhá následovně.

Snídaně ve všední dny:

se podává v čase: 7:30 – 10:00
V týdnu máte na výběr mezi podávanou sladkou snídaní v kavárně (vafle, palačinky, buchty) nebo slanou snídaní formou bufetu v bistru ve spodním patře. Je jen na Vás, kde se svou kartičku rozhodnete uplatnit, můžete například posnídat v bistru, dát si k tomu limonádu a kávu si vypít na terase v kavárně.

Snídaně o víkendu:

se podává v čase: 8:00 – 10:30
V sobotu a neděli se snídaně podává pouze v bistru, svoji kartičku tedy uplatníte tam. Podává se snídaně formou brunche.

Parkování

Svá vozidla si můžete zaparkovat v areálu OC Lávka (vzdáleném 5 minut od penzionu), které se nachází na druhém straně lávky. Pokud budete chtít mít své vozidlo blíž, tak jej můžete zaparkovat na veřejném parkovišti přímo před budovou, kde je však stanoven poplatek 10 Kč/hod. v časovém rozmezí 8-17 hodin ve všední dny, o víkendu a ve svátky je zde parkování zdarma.

Klikněte na patro pro zobrazení půdorysu

image/svg+xml